בקר כימיקלים לבריכת שחייה דגם 6750 PC

מערכת בקרה ושליטה אוטומטית לכניסת כימיקלים לבריכת שחייה פרטית

בעונת הרחצה אנו רוחצים ונהנים מבריכת השחייה שלנו לעיתים תכופות יותר. לעיתים רק בני המשפחה טובלים בבריכה ולעיתים אנו מזמינים חברים ומשפחה ליהנות יחד אתנו וכך יוצא שמספר המתרחצים עולה בפרק זמן קצר. מספר גבוה של מתרחצים באותו הזמן, משנה את ערכי המים. לכן אנו נדרשים ליתר תשומת לב בבואנו לשמור על איזון איכות המים בכל הקשור לתוספת כימיקלים  ולכן נדרשת תשומת לב גדולה יותר לשמירה על מים צלולים, נקיים ובטוחים יותר עבור המתרחצים. במידה ובעל הבריכה מכניס טבליות כלור או נוזל כלור באופן ידני לבריכה, עלול להיווצר מצב שכמויות הכלור יהיו גדולים מידי או נמוכים מידי. הכנסת כלור וכימיקלים אחרים באופן ידני יכול לשנות את ערכי המים לעיתים לערכים לא נכונים, וכתוצאה מכך איכות המים עלולה לרדת. הכנסה ידנית מקשה על שמירה מאוזנת של ערכי המים.

מקרה לדוגמא

בבית פרטי אליו הגענו, לאחר שבבריכת השחייה של המשפחה הגיעו אורחים וחברים רבים במהלך חופשת הקיץ להנות יחדיו מבריכת השחייה. בעל הבית שהיה רגיל להכניס את הכלור ורכיבים נוספים באופן ידני, גילה שהבריכה שלו אינה צלולה כתמול שלשום וערכי המים לאחר בדיקה היו לא תקינים.

לאחר התייעצות עמנו, התקנו בבריכת השחייה בביתו, בקר כימיקלים (זרימה) מדגם PC-6750.

תפקידו של בקר בבריכת שחייה הוא לקרוא את ערכי המים ולהזרים במידת הצורך, באופן אוטומטי, כימיקלים כגון חומצה וכלור. כך שומר הבקר על ערכי מים תקינים ללא קשר למספר המתרחצים. הבקר מאפשר לבני המשפחה ואורחיהם לשחות בבטחה בבריכה וללא חשש ממחסור או עודף בכימיקלים.

בקר הזרימה

מציג לנו את הנתונים הבאים: קריאת טמפרטורת המים, בדיקת רמת PH ו ORP. קריאת מדדים אלו מתבצעת על ידי שתי אלקטרודות שאנו מתקינים על זרם המים לאחר הסינון. במידת הצורך מפעיל הבקר משאבת מינון להוספת חומצה לאיזון PH והפעלת משאבת מינון להכנסת כלור. הבקר מתריע על חוסר בכימיקלים באמצעות נורות בקרה.

הבקר מותאם לפיקוד על מכשיר מלח לצורך ייצור כלור בבריכה. מערכת הבקר מבוססת על מיקרופרוססור שאופינה מחדש ע"י חברת נטף בריכות שחייה יחד עם יצרן הבקר.

הוספת בקרת כימיקלים לבריכה מעניקה ביטחון שהמים אכן צלולים נקיים ובטוחים. הבקר מאפשר מינונים מדוייקים יותר משפיכת כימיקלים ידנית לבריכה. הבקר ישמור על מים נקיים ללא קשר למספר המתרחצים ובכך יעניק את השקט וההנאה המתבקשים מבריכת השחייה, עם פחות מאמץ ועם בקרה אוטומטית שדואגת לא להכניס יותר מידי או פחות מידי כימיקלים.

עכשיו כל שנותר הוא להינות משדרוג נכון ובטוח יותר.

לפרטים נוספים אנא צרו עמנו קשר ונשמח לענות לכל שאלה

מערכות בקרה ושליטה על כימיקלים

20180718W1820180718W1822.jpg

 

השאר תגובה