חידושים בנטף בריכות שחיה ומערכות מים

לאחרונה לאחר ניסוי ומעקב ביצועים נרחב של מספר שנים, הכנסנו מוצרים חדשים לקטלוג שכבר מסבים לחלק מהלקוחות (שהשתתפו בניסויים) חסכון רב בחשמל, בכימיקלים, והנאה מבריכה עם מים מבריקים ונקיים עם פחות עלויות ועבודות ניקוי וטיפולים.

משאבות מים לבריכה וג'קוזי

משאבות מים חסכוניות ושקטות במיוחד עקב חידושים טכניים רבים תוך שמירה על ספיקה גבוהה ואמינות.

המשאבות מגיעות במספר דגמים:

1.  ג'קוזי בהספק 2-3HP, 465-550L/Min ללא מסנן שיער

2. משאבות סחרור דגם PB בהספק 2-3HP, 465-550L/Min, עם מסנן שיער, חיבור גוף המשאבה למנוע עם טבעת נירוסטה לפרוק מהיר במקרה של תקלה

PUMP

3. משאבות מהירות כפולה דגם PA-II המשמשות במהירות הגבוה 2900 סל"ד לשטיפת מסנן בעוצמה לניקוי יסודי, ולהפעלת ג'טים, בשוטף הן עובדות במהירות נמוכה 1450 סל"ד חסכונית בחשמל המאריכה את חייהן הפעילם, עם לחץ נמוך לשמירת המערכת, ולסינון איטי יותר טוב, ורעש מאוד נמוך.

למשאבות אלו צריך מערכת חשמל הכוללת מספר רכיבים בלוח וכן לחצן הפעלה ליד הג'טים כך הופך חלק מהבריכה לג'קוזי עוצמתי ונעים.

4. משאבות תלת-פזיות מדגמים שונים חלקם זהים לחד פזיות אך עם יתרון של פיזור עומס חשמלי ופחות בעיות ותקלות.

בקרת כימיקלים

בקרת כימיקלים לבריכה לכלור וחומצה לאיזון איכות המים במינימום חומרים תוך שמירה על תוצאות מצוינות, שבשילוב מכשיר מלח התחושה במים נעימה ואין צריבה בעיניים.

המערכת כוללת בקר המותקן בלוח חדר המכונות ואלקטרודות ניטור ORP+PH, וכן אבטחה נגד פעילות בחוסר זרימת מים כולל השהיה למניעת פריצת כימיקלים לבריכה, למערכת אפשרות חיבור לתקשורת חיצונית (485-RS חייב מתאם למחשב).

לכל מוצר חדש אנו מבצעים עם היצרן תאום ביצועים לפי דרישתנו וכמובן ניסוי ארוך לבדיקת המוצר בשטח כולל שינויים ואף החלפת מוצר שלא עומד במשימה.

PH-ORP

 

בריכות מתועשות

בריכות יבילות או בניה במקום, הבריכות בנויות מפח מגולוון בחלקים מודולריים לפי תוכנית מקורית שלנו והתאמה לצורכי הלקוח, ציפוי פנים הבריכה הינו PVC בגוונים מהקטלוג לפי בחירת הלקוח. דגמי בריכות אלו פועלים בארץ כבר מעל ל 3 שנים בהצלחה מרובה.

בריכות יבילות עם רצפה ללא שיפוע גוף אחוד עם אפשרות שיכלול את כל הציוד הטכני, בעל יתרון גדול של זמן עבודה באתר מינמלי שמאפשר שימוש תוך 2-3 ימים, בהטמנה באדמה או על הקרקע, גודל הבריכה מוגבל ע"י תקנות התעבורה למידות הובלה ללא ליווי משטרתי.

בריכות הנבנות במקום יכולות להיות בכל גודל, עומק וצורה עם רצפת בטון משופעת ומדרך בעומק 120 ס"מ מסביב הבריכה.

POOL

השאר תגובה